Jak probíhal den otevřených dveří ONLINE?

V sobotu 21. listopadu 2020 jsme se sešli s našimi potenciálními žáky. Poprvé to pro nás bylo online. Napětí před prvním vstupem do éteru v devět hodin z nás postupně opadávalo a v dalších dvou vstupech, v deset a v jedenáct, už jsme se pomalu ale jistě stávali profesionály i v tomto způsobu komunikace. Učíme se totiž rychle. 🙂

A jak to celé vlastně vypadalo? Zájemce jsme nejdříve na našich webových stránkách instruovali, jak se připojit, a pak už měli možnost seznámit se s naší studijní nabídkou. Prohlédli si prezentace o jednotlivých oborech, které škola nabízí, a vyslechli si všechny důležité informace o studiu. Samozřejmě měli možnost se zeptat přímo nebo v chatu na to, co je v souvislosti s jejich budoucím studiem zajímá.

Další den otevřených dveří plánujeme po Novém roce. Opět v sobotu 23. ledna 2021 od 9:00 do 12:00. Věříme, že tentokrát se sejdeme již osobně.

Nastupte po základní škole k nám. Pokud budete chtít, odejdete nejen s maturitním vysvědčením nebo výučním listem, ale i s dalšími bonusy, které vám nabídneme.